SITTARD
Onze occasions

Over Lexus Sittard

Lexus Sittard, uw regionale Lexus dealer

 

Lexus bouwt automobielen voor mensen die hun eigen pad kiezen, die liever trends zetten dan deze te volgen. Onze automobielen zijn de hedendaagse interpretatie van vooruitgang, perfectie, kwaliteit, veiligheid, betrouwbaarheid en technologie. Een perfecte balans tussen prestatie, elegantie en individualiteit.

Wij bieden u een breed scala aan fascinerende modellen. Gun uzelf eens de tijd om onze modellen te bekijken en te ervaren.

Onze showroom biedt u het gezellige Limburgse huiskamergevoel, de koffie staat klaar, er is gratis Wi-Fi en de algehele aankleding straalt luxe en gezelligheid uit. Deze uitstraling sluit naadloos aan bij het Mengelers gevoel.

Onze verkoopadviseurs staan u graag te woord bij al uw vragen of opmerkingen.

Tot binnenkort in onze showroom!

 

Openingstijden

 

SHOWROOM

Maandag tot vrijdag 08:30 - 18:00

Zaterdag 09:00 - 17:00

WERKPLAATS

Maandag tot vrijdag 08:15 - 16:45

Zaterdag Gesloten

Bert Schurgers

Directeur /Manager klantenrelaties

b.schurgers@mengelers.nl
046-4861533

Francois Schols

Verkoopadviseur

f.schols@mengelers.nl

046-4861533

Richard Baltus

Verkoopadviseur

r.baltus@mengelers.nl

046-4861533

Jack Bours

Technische Receptie Lexus

j.bours@mengelers.nl

046-4861533

Jos Janssen

Magazijn Lexus

j.janssen@mengelers.nl

046-4861533

Ivo Salden

Chef werkplaats Lexus

Wpl.Lexus@mengelers.nl

Luc van der Heijden

Technisch Specialist Lexus

Wpl.Lexus@mengelers.nl

046-4861533

Ed Ronden

Red Carpet Threatment Specialist

MEER WETEN OVER UW FAVORIETE LEXUS?